Білозерка відсвяткувала 238 років!

12 жовтня Білозерка відзначила 238 років. Святкування Дня Білозерки в цьому році збіглося із урочистостями щодо відзначення Дня захисника України та Дня Козацтва.

Після молебні та вшанування героїв у парку Слави дійство перемістилося на стадіон «Харчовик». Тут своїми показовими виступами глядачів дивували юні таеквондісти.

О 13:00 розпочався футбольний матч між Білозеркою та Томиною Балкою за кубок ОТГ.

Символічно, що перший удар по м’ячу завдала селищний голова Антоніна Чередник. У підсумку кубок ОТГ здобула Томина Балка здолавши Білозерку 2:0.  Учасники матчу були нагороджені грамотами та отримали цінні подарунки.

В цей час в центрі Білозерки вже працювали дитячі атракціони та картинги.

Окрім цього, були розташовані сувенірні крамнички, крамнички з ляльками-мотанками та намети для розпису хною.

Місцевий художник-зварювальник Сергій Демченко проводив виставку металевих скульптур. Фігури зроблені в стилі кіберпанк вражали уяву, вони неначе прибули в наш час з майбутнього. Кожен бажаючий міг їх детально роздивитись та сфотографуватись, а Сергій Демченко розповідав історію їхнього створення.

О 16:00 розпочався святковий концерт. Антоніна Чередник привітала глядачів зі святом і художнє дійство розпочалося.

Серед виступаючих були, як юні вихованці Білозерської мистецької школи, так і вже визнані майстри вокалу. Співочий подарунок від Народної артистки України Наталії Лелеко зірвав гучний шквал оплесків.

А викладач Білозерської мистецької школи Інна Мажара дала справжній майстер-клас з вокалу, виконуючи пісню «Рідна земля.

Справжній драйв на сцені влаштував скрипаль Олексій Кара. Виконання рок-хітів під скрипку змусило танцювати всіх присутніх на святі.

Руслан Довбня розбавив яскравий вечір мелодією саксофона.

Окрім херсонських і білозерських митців, на свято завітали і виконавці із старостинських округів. Білозерська поетеса Євдокія Дубовала присвятила Білозерці вірш, а Володимир Маценко веселив народ гуморесками.

Культурна програма свята включала хореографічні номери, флешмоби. Глядачам не було часу сумувати.

Між виступами артистів Антоніна Чередник разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Валерієм Білоусом нагороджували грамотами та цінними подарунками видатних громадян Білозерщини.

Привітати білозерчан зі святом завітав голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Анатолійович Гордєєв. Губернатор Херсонщини побажав Білозерці розвитку і процвітання та зазначив, що саме від мешканців селища залежить майбутнє Білозерки.

В кінці свята вечірнє небо осяяв яскравий феєрверк. Всіх охочих до розваг чекала вечірня дискотека.