23 тур Білозерської футбольної ліги: Іскра тріумфує в Благодатному

23 тур Білозерської футбольної ліги видався результативним та цікавим.

У Музиківці футболісти порадували результативною грою присутніх на грі вболівальників. Місцевий Зеніт програючи по ходу матчу надеждівському Колосу 1:4 зумів відквитати по ходу матча два м’ячі, але дива не сталося. У підсумку перемога Колосу 4:3.

У боротьбі за десяту сходинку чемпіонату білозерська Іскра розгромно перемогла на виїзді Комету з Благодатного 3:0. Наразі розрив між суперниками складає 3 очка на користь білозерчан.

Томинабалківський Темп вдома дав справжній бій лідеру чемпіонату дніпровському Гроно, але у підсумку все ж зазнав поразки з рахунком 2:4. Гроно продовжує одноосібно утримувати лідерство, але Бригантина відстає всього на одне очко. У своєму матчі станіславці каменя на камені не залишили від дар’ївського Динамо перемігши 4:0.

У Токарівці в очному поєдинку зійшлися аутсайдери чемпіонату, місцеве Динамо та Атлантика (Широка Балка). Гра видалась напруженою, проте перемогу ні одна з команд не святкувала. Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

Микільський Темп не зміг зібрати команду для виїзду у Правдино на матч з Цареводаром. Темпу присуджена технічна поразка 0:3.

БФЛ 22 тур

Зеніт – Колос 3:4

Темп (ТБ) – Гроно  2:4

Комета – Іскра 0:3