В Білозерській селищній раді пройшов практикум Асоціації міст України

5 жовтня, Асоціація міст України, в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), провела практикум із застосування законодавства «Особливості формування та виконання місцевих бюджетів у 2019 році». Практикум пройшов в залі засідань Білозерської селищної ради. Спікерами були Виконавчий директор Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України Лариса Оленковська та експерти Марія Кривецька і  Лисенко Надія.

Окрім спеціалістів Білозерської селищної ради практикум відвідали представники сільських рад, зокрема Станіславської. Експерти Асоціації міст України розповіли про новації в бюджетному та податковому законодавстві в  2019 році та особливості формування місцевих бюджетів. Цікавою темою стала  організація  фінансування програм соціального захисту та їх застосування. Окрім цього, обговорили кадрове та організаційне забезпечення  управління фінансовими ресурсами.

Практикум пройшов в режимі живого спілкування. Спеціалісти селищної та сільських рад отримали вичерпні відповіді від експертів на всі хвилюючі їх питання. Наостанок, присутні домовились про подальшу співпрацю з Асоціацією міст України.