Освітяни у захваті від святкового концерту присвяченому до Дня працівників освіти

Сьогодні, 3 жовтня, Білозерська селищна рада організувала святковий концерт присвячений до Дня працівників освіти. Концерт відбувся в Херсонському державному будинку творчості. На свято були запрошені працівники освіти та дошкільної освіти Білозерської ОТГ.

На початку заходу присутніх привітала селищний голова Антоніна Чередник. Вона побажала освітянам міцного здоров’я і терпіння у вихованні учнів та висловлюючи повагу вручила директорам шкіл та дитячих садків квіти.

Святковий концерт розпочала вокальним виступом Народна артистка України Наталія Лелека. Від її виконання «Чорнобривців» у глядачів захоплювало дух, пронизливий голос співачки торкнувся кожного серця.

У ході концерту освітян порадували своїми виступами вихованці системи Міністерства освіти і науки України. На сцені виступали хореографічні, вокальні, художні та театральні колективи. Танці, пісні, вірші та гуморески не залишили глядачів байдужими. Кожен виступаючий отримав гучну порцію оплесків у свою адресу.

Директор будинку творчості Валерій Висовень висловив подяку за підтримку обдарованих дітей та учнівської молоді у різних видах мистецтва Антоніні Чередник та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Валерію Білоусу.

Закінчився святковий концерт виступом переможця вокального шоу Х-фактор Віктора Романченка.

Цікаво, що Віктор за освітою педагог, і не один рік пропрацював вчителем фізичної культури, тож День освітян і його професійне свято. Після щирих слів вітання Віктор виконав свої пісні. Апогеєм його виступу стало виконання хіта Qweens «We Will Rock You». Коли зазвучала пісня здалося, що це не День працівників освіти, а рок-концерт. Віктор Романченко драйвово закінчив культурну програму свята.

Виходячи із зали на обличчях освітян можна було побачити радісні посмішки та гарний настрій. Свято вдалося.