Білозерські школярі відвідали античне місто Ольвія

Учні Білозерського ЗПЗСО №2 ім. Б.Хмельницького відвідали Національний історико-археологічний заповідник “Ольвія” у Миколаївській області.

Діти ознайомилися з античним містом, що засноване в VI столітті до н.е. Заповідник складається з городища, некрополісу та острова Березань. У верхньому городищі є залишки старовинного кварталу, храмів, землянок. Зберігся вівтар біля храму Аполлона, де раніше приносили жертви міфічному богу. Екскурсія вийшла цікавою, пізнавальною та навчальною. Діти залишились задоволені, адже їм дали можливість взяти на згадку черепок з місця розкопок. Заповідник Ольвія – це магічне місце, що володіє античною  магією, воно так і манить приїхати сюди знову.

Антична Ольвія складає невід’ємну частину культурної спадщини України. Вона була однією з чотирьох найбільш крупних античних держав Північного Причорномор’я. В перекладі з давньогрецької „Ольвія” означає „Щаслива”. Це офіційна назва міста, засвідчена у виданих ним декретах, написах на монетах, в більшості літературних джерел.