Надеждівка відсвяткувала День села

30 вересня Надеждівка відсвятквала День села. Урочисті заходи відбулися в сільському будинку культури. Жителі села отримали вітання від селищного голови Антоніни Чередник, старости Олександра Івченка та депутатів селищної ради. Культурна програма включала святковий концерт. Всі хто прийшов на свято залишилися задоволені.

Надеждівка заснована 1830 року переселенцями з Олександрійського повіту Херсонської губернії. У 2017 році Надеждівка увійшла до Білозерської ОТГ.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме історія наших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість , багато в чому сприяли зростанню та розвитку нашої громади. Впевнено кажемо, що найбільшим її багатством є ви, наші жителі – щирі, привітні та гостинні люди. Зичимо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою та здійснення найзаповітніших мрій.