Відбулось чергове засідання виконкому селищної ради

28 вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради.

На засідання були запрошені керівники комунальних підприємств Ірина Гроза (МКП «Водограй»), Андрій Пономаренко (КП «Надія») та Ольга Шанько (КП «Веселка»). Члени виконкому заслухали та взяли до відома звіти директорів комунальних підприємств за І півріччя 2018 року, але так і не змогли визначитися чи є робота підприємств задовільною чи не задовільною. Думки розділилися. В зв’язку з цим, прийнято рішення зобов’язати керівників КП звітувати на виконкомі щоквартально. На наступному засіданні заслухають звіти КП за 9 місяців.

Окрім цього, затверджено перелік проектів, що реалізуються за кошти субвенції з державного бюджету, а саме придбання роторної косарки для Білозерської селищної ради.

Важливим рішенням стало заборонити на території Білозерської громади продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).

Також виконком затвердив накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на порушників, згідно чинного законодавства.
Закінчилося засідання вже традиційними рішеннями про надання матеріальної допомоги на лікування та зубопротезування, взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов та впорядкування поштових адрес на території селищної ради.