Відбулась нарада керівників закладів освіти Білозерської селищної ради

26 вересня в приміщенні наукового ліцею ім. О.Я. Печерського відбулась нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти та мистецької школи Білозерської селищної ради. Головував на нараді начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерій Білоус.

Присутні розглянули 11 питань. Зокрема, про забезпечення організації підвозу учнів на навчання та обрання відповідальних за підвоз. Окрім цього, обговорили підготовку до опалювального сезону та дійшли висновку, що всі заклади освіти до опалювального сезону готові. Важливим рішенням стало обговорення щодо проведення профілактичної роботи, направленої на запобігання правопорушень серед учнів та запобіганню насилля в сім’ї. Також обговорили підготовку до заходів присвячених Дню вчителя, який освітяни святкують 7 жовтня.

В цілому нарада виявилась продуктивною. Всі питання були обговорені та вирішені в робочому порядку.