Адміністративна комісія селищної ради розглянула адмінпорушення

24 вересня в приміщенні селищної ради відбулось засідання адміністративної комісії. На засіданні розглядались адміністративні протоколи складені місцевим шерифом. Нагадуємо, що 27 липня виконком  уповноважив посадових осіб селищної ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення, згідно чинного законодавства. Раніше адмінпротоколи мали право складати тільки представники поліції.

Інспектор з питань громадського порядку селищної ради Дмитро Гончаренко відзвітував на комісії про складені адмінпротоколи і члени комісії прийняли відповідні рішення щодо накладення адміністративних стягнень на порушників. Найбільше адмінпротоколів складено по п. 2.15.16 «Правил благоустрою» – розпалення багаття та спалювання сміття на прибудинковій території.

Окрім цього, вперше у Білозерці, складені протоколи на жителів, що не уклали договір з підприємством, яке здійснює вивезення сміття (МКП Водограй). Це є порушенням п. 2.16.7 «Правил благоустрою». Тож просимо мешканців Білозерки, які ще не уклали договір на вивезення сміття, укласти угоду якомога швидше, в іншому разі доведеться платити штраф.

Також складені адмінпротоколи на захаращення прилеглої території побутовим та будівельним сміттям (п. 2.15.1 «Правил благоустрою»).

Шановні мешканці Білозерської ОТГ, не порушуйте правила благоустрою, адже саме від Вас залежить порядок нашої громади.