Чекаємо на пропозиції громадян щодо розроблення генеральних планів смт Білозерка та села Надеждівка

Відповідно до рішення №116/342 від 26 березня 2018 року VIII сесії Білозерської селищної ради «Про надання дозволу на розроблення генеральних планів населених пунктів Білозерської селищної ради об’єднаної територіальної громади Білозерського району Херсонської області», керуючись ст.17 п. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розпочато розроблення генеральних планів населених пунктів Білозерської ОТГ.

Просимо всіх громадян вносити власні пропозиції щодо розроблення генеральних планів смт Білозерка та села Надеждівка. Якщо у вас є цікаві ідеї надсилайте їх на пошту posbel@ukr.net з темою «Генеральний план Білозерської ОТГ», або звертайтесь у приміщення Білозерської селищної ради у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства до Долженко Ірини Миколаївни. Чекаємо на ваші пропозиції та співпрацю.