Білозерська ОТГ відсвяткувала День знань

3-го вересня Білозерська ОТГ відзначила День знань. Вчителі разом з учнями та їх батьками зібрались на урочистих лінійках у школах.

Своїми виступами присутніх порадували першокласники та випускники, які зачитували вірші та виконували вокальні номери. В кожну школу громади завітали представники Білозерської селищної ради, які привітали учнів та викладачів з початком нового навчального року і вручили грамоти та цінні подарунки.

Кожен першокласник отримав подарунковий набір (загальна вартість подарункових наборів – 5556 грн).

Томинобалківську школу відвідали колишні випускники – губернатор Херсонської області Андрій Анатолійович Гордєєв та Білозерський селищний голова Антоніна Іванівна Чередник. Як зазначив Андрій Гордєєв, дуже приємно, що рік школа розпочне з реалізації довгоочікуваного  будівельного проекту  вартістю – 4,5 млн. грн. (600 тис. грн. – кошти селищної ради, решта – Державного фонду регіонального розвитку). Вже розпочалась тендерна процедура і зовсім скоро почнуться роботи з утеплення школи і реконструкції сходів.

Приємною подією стала зустріч Андрія Гордєєва та Антоніни Чередник зі своїм вчителем та класним керівником Вірою Шульган. Губернатор з селищним головою подякували вчительці за її витримку, наснагу та мудрі поради у процесі навчання.

Закінчились урочистості у школах першим дзвоником в який задзвонили учні перших та випускних класів. Потім 11-класники повели першачків до школи, де на них чекав їх перший урок.

У поточному навчальному році в ЗПЗСО Білозерської ОТГ навчатиметься 1584 учнів, з яких першокласників – 168. Станом на 3 вересня, для учнів перших класів придбано дидактичні матеріали, на суму 66 377 грн. та меблі, на суму 144 400 грн.