Відбулось чергове засідання виконкому Білозерської селищної ради

30 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради. На розгляд виконкому винесено 8 питань.

Першим питанням присутні розглянули заходи щодо  підготовки до роботи в осіньо-зимовий період на території Білозерської селищної ради. Також члени виконкому заслухали результати перевірки комісією закладів освіти щодо підготовки до навчального року і опалювального сезону. За підсумками перевірки встановлено, що, в цілому, заклади освіти підготовлені до нового навчального року та опалювального періоду. У всіх закладах освіти проведені ремонти приміщень навчально-виховного призначення. Окрім цього проведена перезарядка вогнегасників, для дотримання правил пожежної безпеки. Як зазначив, заступник селищного голови Олександр Піскун, протягом двох тижнів повинен закінчитися ремонт у котельній надеждівської школи, із заміною водогрійного котла. Члени виконкому вирішили винести на розгляд чергової сесії селищної ради питання про передбачення в бюджеті селищної ради в повному обсязі видатків на оплату енергоносіїв, продуктів харчування та заробітної плати.

Важливим рішенням стало відшкодування збитків, завданих особам внаслідок карантину тварин або у зв’язку із проведенням процедур і робіт щодо ліквідації африканської чуми свиней. Вже традиційно виконком вирішив надати матеріальну допомогу на лікування і зубопротезування мешканцям Білозерської ОТГ та взяти на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Наступним рішенням виконком затвердив накладення адміністративних стягнень у вигляді попередження на порушників.

Всі рішення прийняті членами виконкому одноголосно.

В кінці засідання селищний голова Антоніна Чередник розповіла присутнім про концепцію розвитку прибережної зони озера Біле та залучення потенційних інвесторів до розбудови вільних земельних ділянок. У вересні, у Києві, відбудеться всеукраїнський форум «Таврійські горизонти», де Антоніна Чередник презентує профіль Білозерської ОТГ та спробує залучити в наш край інвесторів.