Оновлена арка при в’їзді в Білозерку

Білозерська селищна рада оновила арку при в’їзді в Білозерку.

Кошти на оновлення арки виділив приватний підприємець Віктор Павлович Безпоясний. Саме завдяки йому привітальну арку і встановили при в’їзді в Білозерку. Висловлюємо подяку Віктору Безпоясному за активну участь в розвитку громади. Відтепер на оновленій арці красується герб Білозерки на фоні озера Біле.

Сучасний герб затверджений 27 лютого 2003 року рішенням №19 виконкому та 13 червня 2003 року рішенням №83 VI сесії селищної ради XXIV скликання. Щит обрамляє хвилясто-перетята на лазурове та срібне поля лінія, у центрі — щиток, увінчаний срібною капличкою, у червоному полі щитка, по зеленій хвилястій основі йде золотий слон із червоною попоною та золотою короною на спині. Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний срiбною мiською короною з трьома вежками. Автори – С. Дяченко та А. Журавленко. Щиток містить герб генерал-поручика Івана Абрамовича Ганнібала, який вважається засновником Білозерки. Лазуровий та срібний (білий) кольори уособлюють Біле озеро, від якого поселення отримало свою назву. Капличка над озером означає духовність.

Оновлена арка радує око всім мешканцям та гостям, що в’їжджають в Білозерку. На фоні озера та гербу красується надпис «Ласкаво просимо», адже білозерці привітний народ і раді всім гостям селища. Ласкаво просимо у Білозерку!