Білозерка відсвяткувала День прапора України

Сьогодні, 23 серпня, Україна святкує День державного прапора. Український прапор у наш час став символом свободи. За нього віддавали життя і проливали кров наші воїни, повага до прапора – це повага до свого народу. Дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

З самого ранку центр Білозерки майорів у жовто-блакитних кольорах. О 9 годині урочисті заходи розпочались флешмобом «Під прапором єдиним». Сотні людей вишикувались у дві шеренги по вулиці Свободи і передавали один одному величезний прапор України.

Продовжилось святкування на центральній площі. Декілька сотень людей водночас заспівали гімн України поклавши руку на серце.

Потім з вітальним словом до білозерців звернулись голова селищної ради Антоніна Чередник, голова райдержадміністрації Віктор Романов та голова районної ради Аліна Науменко.

«Вітаю з Днем прапора України – єдиного прапора нашої вільної країни!, – розпочала привітання Антоніна Чередник, –  Такими заходами, як сьогодні, ми підтримуємо націоналізм в наших серцях. Ми щиро вдячні нашим військовим, що захищають незалежність України та їх сім’ям, що чекають на своїх захисників. Низький уклін воїнам України за те, що сьогодні ми стоїм на вільній землі. Бажаю всім щастя, здоров’я і синього безхмарного неба над головою. Нехай бог допомагає нам в наших справах».

Продовжилось свято врученням грамот та цінних подарунків активним жителям громади.

О 10 годині у сквері розпочалась мистецька акція «Жовто-блакитні долоні єднання». Дітлахи залишали жовто-блакитний слід долонь на стенді. Дана акція мусить навчити молодь цінити незалежність України і розуміти, що кольори державного прапору символізують нашу свободу.

Нагадуємо, що завтра у Білозерці на стадіоні Харчовик відбудеться футбольний матч між ветеранами Білозерки і Токарівки, приурочений до Дня незалежності України. Запрошуємо всіх мешканців приєднатися до перегляду футбольного дійства.

Із нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності України Грамотами Білозерського селищного голови нагороджені:

За сумлінну та наполегливу працю в ім’я розбудови рідної держави та з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності України:

– Алєксєєнко Олег Васильович, тракторист-механізатор ТОВ «Агро-Гамалія»;

– Медведюк Микола Іванович, електрик СТОВ «Дніпро»;

– Гінкула Микола Леонтійович, тракторист СТОВ «Мрія».

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності України:

– Ясентюк  Світлана Анатоліївна, директор Надеждівського ясел-садка комбінованого типу Білозерської селищної ради Херсонської області;

– Михеєва Євгенія Василівна, вихователь Білозерського ясел-садка комбінованого типу №5 Білозерської селищної ради Херсонської області;

– Піскун Ольга Романівна, директор Надеждівського будинку культури;

За багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі та з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності України:

– Буртнік Ігор Вадимович, робітник по обслуговуванню приміщень Білозерського закладу початкової освіти – наукового ліцею ім. О.Я. Печерського Білозерської селищної ради Херсонської області;

– Пазич Валерій Петрович, завідувач господарством Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №3 Білозерської селищної ради Херсонської області;

– Самойленко Людмила Володимирівна,  завідувач господарством Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;

– Колісніченко Вячеслав Вікторович, завідувач господарством Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;

– Балакало Валентина Іванівна, завідувач господарством Білозерського ясел-садка комбінованого типу №4 Білозерської селищної ради Херсонської області

За активну участь у громадському житті та з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності України:

– Литвиненко Іван Сергійович, депутат Білозерської селищної ради;

– Майорова Валентина Вячеславівна, приватний підприємець;

– Повод Андрій Андрійович, депутат Білозерської селищної ради.