Відбулась XV позачергова сесія Білозерської селищної ради

17 серпня відбулась позачергова XV сесія Білозерської селищної ради. На розгляд депутатів винесено чотири питання.

В ході засідання депутати затвердили статут Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради. Центр створить умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку вихованців.

Крім того, внесені зміни до рішення 4 сесії селищної ради «Про Програму соціально-економічного розвитку території Білозерської селищної ради та галузевих програм на 2018 рік» та «Про селищний бюджет на 2018 рік». У зв’язку з перевиконанням дохідної частини бюджету вирішено спрямувати кошти, у розмірі 36,810 тис. грн. на благоустрій Білозерки. Також селищна рада закупила чотири велосипеда для соціальних працівників, які надають послуги окремій категорії громадян. Засоби пересування стануть гарною підмогою у догляді за одинокими непрацездатними жителями Білозерської ОТГ.

Під час сесії селищний голова Антоніна Чередник проінформувала, що розпочався ямковий ремонт асфальтового покриття по вулицях Станіславське Шосе та Свободи у Білозерці.

Останнім рішенням депутати затвердили розпорядження селищного голови у міжсесійний період.