Робітники МКП “Водограй” провели ремонтні роботи у Білозерці

Робітники МКП Водограй ліквідували порив на основній гілці водонапірного колектора у Білозерці по вулиці Садовій (район АЗС). В ході ремонту встановлена нова металева труба, та закріплені хомути з нержавіючої сталі на стиках, які додатково замонолічені бетоном. Це повинно стати гарною запорукою профілактиці аварій.

Крім того, проведений поточний ремонт КНС №1, а саме: санітарна очистка станції, роботи з побілки і фарбування приміщень та території, замінені вентиляційні короби. Для забезпечення безпеки встановлена охоронна сигналізація, огорожа обладнана колючим дротом.

Також робітниками МКП Водограй проведений капітальний ремонт по заміні засувки самоплинного колектора на КНС № 1 та демонтаж старої засувки, яка прийшла у непридатність за віком експлуатації (понад 40 років). Навколо колодязя з колектором споруджено водовідтік ливневих  і талих вод. У машинному відділенні замінені металеві труби подачі нечистот та проведений ремонт з  частковою заміною електрообладнання.

На перекачування нечистот облаштована автоматична система управління, яка забезпечує цілодобову безперебійну роботу КНС  в автоматичному режимі. Проведені заходи забезпечать економію енергоносіїв та матеріальних ресурсів.

Всі стадії робіт відслідковувалися селищним головою Антоніною Чередник.

Інші новини