У Білозерці пройшов відбірковий етап фестивалю “Таврійська зірка”

10 серпня у Білозерському науковому ліцеї ім. Печерського відбувся відбірний тур Першого телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка». Організатори фестивалю – Херсонський телеканал «ТВій ПЛЮС» та Департамент культури, туризму та курортів ХОДА.

Перед початком виступів учасників привітала селищний голова Антоніна Чередник, котра побажала успіхів і творчого натхнення всім присутнім на заході.

У Білозерському відбірковому етапі взяли участь 23 конкурсантів з Білозерської ОТГ, які представили номери на різний смак. Глядачі мали змогу оцінити вокальні виступи, соло та дуети, танцювальні номери, гру на фортепіано, читання віршів. У виступах дітей основним мотивом була любов до України. Всі діти показали себе обдарованою і талановитою молоддю.

Спостерігали за виступами голова журі, заслужений журналіст України, генеральний директор телеканалу «ТВій ПЛЮС» Лариса Кравченко, директор музичної школи №4 Олександр Кузьменко та Народна артистка України Олена Галл Савальська.

Головною місією фестивалю є  пошук і подальший розвиток дитячого таланту в різних видах та жанрах мистецтва. У фестивалі беруть участь діти та молодь віком від 5 до 18 років з Херсонської області. Майбутня мета – вийти на міжнародний рівень. Адже є вже заявки на участь у фестивалі з інших країн.  На сьогодні у четвертому сезоні телефестивалю взяли участь більше п’ятиста дітей, з яких відібрано для участі у подальших етапах шістдесят і з ними створено відеокліпи. Деяких учасників запрошували на всеукраїнські шоу «Голос країни. Діти», «Танцюють всі», «Х-фактор».

Переможці відбіркових турів візьмуть участь у гала-концерті , який відбудеться у ККЗ «Ювілейний». Лауреати фестивалю отримають подарунки та можливість подальшого розвитку, шляхом майстер-класів від видатних викладачів мистецтва та зірок шоу-бізнесу.

 

 

Інші новини