Робітники з благоустрою привели в порядок громадські туалети Білозерки

Громадські туалети – невід’ємна частина селищної інфраструктури. Щоб жителі Білозерки та гості почувалися комфортно робітники з благоустрою селищної ради зайнялись ремонтом туалетів загального користування в центрі селища.

Проведені роботи з фарбування, замін дверей, скошена трава та розчищені місця для зручного підходу. Крім того, оновлені покажчики. Тепер навіть ті, хто не знає місце положення туалетів, без проблем зможуть їх знайти.

У центрі Білозерки розташовані два громадських туалети: перший – за торговою площею,

другий – в районі торгового будинку Безпоясного.

Також є туалети за будинком культури і на подвір’ї селищної ради. Окрім них у Білозерці є, ще й два платних туалети: у магазині Фортуна та за торговими місцями по вулиці Станіславське шосе.

Нижче ви можете переглянути карту з місцем розташування громадських туалетів.