Білозерська ОТГ визначилась зі стратегією розвитку

На нараді, що відбулась 30 липня Білозерський селищний голова Антоніна Чередник спільно з робочою групою та радником з питань регіонального розвитку Олександрою Лянною обговорили напрямок розвитку громади.

Присутні дійшли висновку, що розвиток громади буде спрямований на зелений туризм в центрі якого розташоване Біле озеро. Слід розуміти, щоб громада приваблювала потенційних туристів потрібно створити розвинену інфраструктуру, а саме: сучасні дороги, громадські заклади харчування, туалети, гуртожитки для проживання туристів та багато іншого. Робота в цьому напрямку вже ведеться. Крім того робоча група прийняла рішення щодо створення переробних підприємств, у зв’язку з наявністю у громаді крупних сільгоспвиробників. Важливим питанням стало обговорення щодо енергозбереження в громадських будівлях для економії бюджетних витрат. Також приділена увага розвитку людського потенціалу, громада повинна бути активною та здоровою. Цьому має сприяти значна кількість спортивних секцій, гуртків та наявність стадіону на території Білозерської ОТГ.

Захід проводився за підтримки програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону України.