Білозерська селищна рада почала співпрацювати з Міжнародним благодійним фондом “Наша перспектива”.

На зустрічі, що відбулась 20 липня в Олешках, Білозерський селищний голова Антоніна Чередник разом з президентом благодійного фонду Валерієм Капелькіним обговорили проекти на які можливо отримати міжнародні гранти. Щоб розвивати Білозерську ОТГ потрібно залучати інвесторів. У співпраці з “Нашою перспективою” селищна рада розробить перспективні проекти, щоб зацікавити потенційних інвесторів і подасть їх на розгляд. Якщо проекти схвалять, то Білозерській ОТГ нададуть міжнародні гранти. Сума буде залежати від кількості проектів та їх перспектив. Наступним кроком у співпраці буде приїзд Валерія Капелькіна у Білозерку, де він на власні очі зможе побачити плани по розвитку громади.