Перелік проектів, що реалізуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету у Білозерській ОТГ

Перелік проектів, що реалізуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.  Дані проекти реалізуються до кінця 2018 року.

1. Будівництво електропостачання вуличного освітлення вулиць Горіхова, Миру, Богдана Хмельницького та провулку Бузкового в смт. Білозерка на суму 168,916 тис. грн.
  2. Будівництво електропостачання вуличного освітлення вулиць Білозерська, Дружби, частково вулиці Ценковського в смт. Білозерка на суму 146,339 тис. грн.
  3. Капітальний ремонт котельної (з заміною водогрійного котла) в Надеждівському ЗПЗСО на суму 750 тис. грн. в тому числі співфінансування з місцевого бюджету 50 тис. грн.
  4. Придбання спеціальної техніки з комплектуючими для підтримки МКП «Водограй» на суму 631 тис. грн. в тому числі співфінансування з місцевого бюджету 31 тис. грн.
  5. Будівництво електропостачання вуличного освітлення вулиць в селі Розлив на суму 134,986 тис. грн.
  6. Будівництво електропостачання вуличного освітлення вулиць в селі Черешеньки на суму 106,059 тис. грн.

На загальну суму 1937,30 тис. грн., з яких інфраструктурної субвенції 1856,30 тис. грн. та співфінансування з місцевого бюджету на суму 81 тис. грн.