Фотозвіт зі святкування Івана Купала в Томиній Балці

7 червня в парку біля будинку культури жителі Томиної Балки долучились до святкування дня Івана Купала. Білозерський селищний голова Антоніна Чередник разом зі старостою Томинобалківського старостинського округу Володимиром Слободянюком привітали гостей і дали старт початку святкування. Окрім традиційних обрядів, таких, як плетіння вінків, спалювання «Купала», стрибання через вогнище, для дітей була встановлена дитяча площадка. Приємно відзначити, що у заході взяли участь жителі громади майже усіх вікових категорій, багато дітей і молоді у вишиванках, з національною символікою. На встановленій сцені глядачів радували номерами співочі та танцювальні колективи і сольні виконавці. Гуляння продовжилось майже до ранку, лунала народна музика, а хлопці шукали по селу цвіт папороті.