Представники Білозерської селищної ради привітали з професійним святом поліцію

З нагоди святкування Дня Національної поліції України заступник Білозерського селищного голови Тетяна Самойлова разом з місцевим шеріфом Дмитром Гончаренко відвідали Білозерське відділення поліції. Вони привітали поліцейських з професійним святом та вручили грамоти за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення вагомих результатів у роботі та з нагоди Дня Національної поліції України.

«Поліцейським може бути кожний, а от хорошим і справедливим поліцейським – лише смілива людина. Ми раді, що саме таки правоохоронці працюють у Білозерському відділенні поліції. Щиро вітаємо Вас зі святом та бажаємо міцного здоров’я, професійних звершень та мирного неба над головою», – привітала присутніх Тетяна Самойлова.

Грамоти отримали:

Прядко Юрій Володимирович, підполковник поліції, начальник Білозерського відділення поліції Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області;

Тускаєв Чермен Таймуразович, капітан поліції, начальник слідчого відділення Білозерського відділення поліції Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області;

Яковлєва Олена Вікторівна, майор поліції, начальник сектора реагування патрульної поліції №3 Білозерського відділення поліції Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області;

Чижов Олександр Сергійович, капітан поліції, начальник сектора превенції Білозерського відділення поліції Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області;

Діброва Денис Вікторович, старший лейтенант поліції, дільничий офіцер сектора превенції Білозерського відділення поліції Херсонського відділу поліції ГУНП в Херсонській області.