Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради

2 липня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Антоніни Чередник. На засіданні розглянуто 10 питань.

Першим питанням затвердили заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж у 2018 році та прийняли рішення провести нараду з землевласниками та землекористувачами з цього питання.

Далі на порядку денному виконавчий комітет розглянув заяву ФОП Міронова та погодив розміщення тимчасової споруди у складі зупиночного комплексу для провадження підприємницької діяльності по вулиці Свободи, в районі районної лікарні. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства доручено розглянути можливість розміщення тимчасової споруди згідно чинного законодавства.

Крім того, членами виконкому, на основі ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» прийняте рішення щодо утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості. До складу комісії увійшли: заступник селищного голови, голова комісії Піскун О.М., начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Білозерської селищної ради Долженко І.М., начальник відділу земельних ресурсів Білозерської селищної ради Кохан Ю.В., інспектор з благоустрою відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Білозерської селищної ради Яковлєва Т.М., спеціаліст ІІ категорії з юридичного забезпечення Білозерської селищної ради Чегодаєва І.В.

На підставі звернення завідувача Білозерської селищної бібліотеки внесені зміни до рішення виконавчого комітету №51 «Про затвердження режиму роботи сільських будинків культури, клубів та бібліотек» та затверджено режим роботи Білозерської селищної бібліотеки:
Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 12.45.
Субота з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 12.45.
Вихідні дні – середа, неділя.

За результатами розгляду подання директора Надеждівського ЗПЗСО члени виконкому дали згоду на списання опалювального котла в зв’язку з установленням нового. Після розгляду матеріалів протоколів та постанов про адміністративні правопорушення затверджено накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на порушників.

Серед інших питань погоджено впорядкування поштових адрес двох житлових будинків на території селищної ради в зв’язку з перенумерацією та надання разової матеріальної допомоги окремим громадянам. Всі рішення виконавчого комітету прийняті одноголосно